Aktualnosci

Projekt na medal
, 11 Wrzesień 2022

Pięć medali - ORLEN CUP KIDS w Bystrej

         Bardzo dobry start zanotowali podopieczni trenerów Krzysztofa Leji i Łukasza Bukowskiego podczas zawodów ORLEC CUP KIDS, które odbyły się 10 września w Bystrej. Zawodnicy KS Chochołów zdobyli pięć medali, znakomicie prezentując się na skoczni i biegu z torem przeszkód. 
W kategorii Chłopiec Młodszy (rocznik 2013 i młodsi) znakomity występ zanotował Oskar Rączka, który zwyciężył na skoczni (HS19) i zajął drugie miejsce w rywalizacji kombinatorów norweskich. W zawodach wystartował Bronisław Kidoń, który był 14 na skoczni i 12 w zawodach dwuboistów. 
Dziewczynki Młodsze (rocznik 2011 i młodsze) również rywalizowały na skoczni o punkcie HS19 metrów i biegu z przeszkodami na dystansie 600 metrów. Dwa medale zdobyła Emilia Antosz, która była trzecia na skoczni, a w rywalizacji kombinatorek norweskich uplasowała się o oczko wyżej.
Na obiekcie o punkcie HS31 metrów rywalizowali Chłopcy z rocznika 2011-2012. Najlepiej spisał się Antoni Kidoń, który zakończył rywalizację w skokach narciarskich na 12 pozycji. Daniel Rączka był 18, Jakub Kaczmarczyk 28, natomiast Antoni Budziński zamknął czołową "30". Dwuboiści oprócz skoku mieli do przebiegnięcia kilometrowy tor przeszkód. Na siódmej pozycji znalazł się Antoni Budziński, 9 był Daniel Rączka, a Jakub Kaczmarczyk ostatecznie znalazł się na 25 pozycji. 
Wśród Dziewczynek z rocznika 2009-2010 wystartowała Zuzanna Truchan, która na skoczni zajęła miejsce tuż za podium. Zuza zrehabilitowała się w rywalizacji kombinatorek norweskich, gdzie z najlepszym czasem biegu awansowała na drugie miejsce.
fot. LOTOS Cup/materiały Klubu KS Chochołów

BGK
Fundacja PKO
Orlen
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Fundacja Lotto im. Heleny Konopackiej
LASY Państwowe
Ministerstwo
Blach-Bud Jozef Zborowski
Akademia piłkarska Wisła Czarny Dunajec
TVP sport
TVP 3 KRAKÓW
MJak
Skoki Polska
Goral info
NA SKRÓTY
DYSCYPLINY
NASZ ADRES
  • Klub Sportowy Chochołów
  • Chochołów 184b
  • 31-513 Chochołów
KONTAKT