Aktualnosci

Projekt na medal
Czwartek, 13 Październik 2022

Pięć medali - XXVIII Liga Szkolna

          Kolejna edycja XXVIII Szkolnej Ligi Sportów Letnich w skokach i kombinacji norweskiej za nami. Trzy medale w skokach narciarskich, oraz dwa krążki w kombinacji norweskiej zdobyli zawodnicy Klubu Sportowego KS Chochołów podczas trzeciej edycji XXVIII Szkolnej Ligi Sportów Letnich w skokach i kombinacji norweskiej, która odbyła się w Zakopanem.
Emilia Antosz i Oskar Rączka wygrali rywalizację na skoczni narciarskiej w kategoriach Dziewczynki z rocznika 2011 i młodsze i Chłopcy 2013 i młodsi. Brązowy krążek dołożył Daniel Rączka, który  startował w zawodach Chłopców z rocznika 2011-2012.
W rywalizacji dwuboistów po raz kolejny zwyciężył Oskar Rączka, notując komplet zwycięstw w skokach i kombinacji podczas XXVIII Szkolnej Ligi Sportów Letnich. Tym razem na drugim stopniu podium stanęła Emilia Antosz w kategorii Dziewczęta 2011 i młodsze. W czołowej "6" znaleźli się Daniel Rączka i Antoni Kidoń (4 i 6 miejsce) w kategorii Chłopiec 2011-2012.
Zawodnicy Klubu Sportowego KS Chochołów objęci są wieloletnim projektem rozwoju sportów zimowych na Podhalu “Projekt na medal”, którego głównym sponsorem jest Bank Gospodarstwa Krajowego.
BGK - wspieramy rozwój firm
fot. podhale-sport.pl

BGK
Fundacja PKO
Orlen
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Fundacja Lotto im. Heleny Konopackiej
LASY Państwowe
Ministerstwo
Blach-Bud Jozef Zborowski
Akademia piłkarska Wisła Czarny Dunajec
TVP sport
TVP 3 KRAKÓW
MJak
Skoki Polska
Goral info
NA SKRÓTY
DYSCYPLINY
NASZ ADRES
  • Klub Sportowy Chochołów
  • Chochołów 184b
  • 31-513 Chochołów
KONTAKT