Aktualnosci

Wtorek, 14 Czerwiec 2022

Bartek Czech debiutując wskoczył na podium!

Świetny debiut w kategorii chłopców starszych podczas inauguracyjnych zawodów letniego LOTOS CUP, które rozgrywane są na kompleksie skoczni w Szczyrku zaliczył Bartłomiej Czech. Zawodnik KS Chochołów po skokach na odległość 64,5 oraz 63 metrów uplasował się na trzecim miejscu. Bardzo dobrze zaprezentowali się pozostali zawodnicy.

Letni cykl LOTOS CUP dla wielu zawodników przynosi zmiany. Tak było w przypadku Bartłomieja Czecha, który z racji wieku startuje w kategorii chłopców starszych. Zawodnik z Chochołowa po skokach na odległość 64,5 oraz 63 metrów i z notą łączną 193.5 punktu zajął trzecie miejsce, przegrywając jedynie z Konradem Tomasiakiem i Mateuszem Ustupskim. Marcin Bobak był ostatecznie 15, Patryk Bednarz zakończył natomiast zmagania na 25 pozycji.

Bardzo dobrze zaprezentowali się skoczkowie z Chochołowa w kategorii młodzik. Na szóstej pozycji znalazł się Hektor Kapustik, a tuż za nim znaleźli się kolejni zawodnicy KS Chochołów Jakub Karkalik oraz debiutujący w klubowych barwach skoczek z Ukrainy Illia Chebolda. Dobry start w tej kategorii zaliczył także Szymon Byrski, zamykając czołową "10". Na 13 miejscu wylądował Szymon Sarniak.

W rywalizacji kobiet Joanna Kil znalazła się na piątej pozycji po skokach na odległość 68 oraz 69 metrów. Dawid Stasiak uplasował się na ósmym miejscu konkursu juniorów młodszych. W tej samej kategorii 15 był Jan Mroczkowski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom Klubu Sportowego KS Chochołów, którego sponsorem głównym jest Bank Gospodarstwa Krajowego wyników i życzymy dalszych sukcesów.

BGK
LASY Państwowe
Blach-Bud Jozef Zborowski
Fundacja Lotto im. Heleny Konopackiej
TVP sport
TVP 3 KRAKÓW
Skoki Polska
Goral info
MJak
gmina
NKP Nowy Targ
SN PTT 1907
Ministerstwo
NA SKRÓTY
DYSCYPLINY
NASZ ADRES
  • Klub Sportowy Chochołów
  • Chochołów 184b
  • 31-513 Chochołów
KONTAKT