Aktualnosci

Sobota, 19 Marzec 2022

Niesamowity start naszych młodych skoczków i kombinatorów norweskich!

Grad medali młodych zawodników KS Chochołów na finale XLIV Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej!

Cóż to był za niesamowity start naszych młodych skoczków i kombinatorów norweskich w zawodach, które zwieńczały XLIV Szkolną Ligę Sportów Zimowych w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Klub KS Chochołów pokazał swoją moc, zgarniając aż cztery, z sześciu złotych medali które były do zdobycia na skoczni i trasach biegowych.

W kategorii dziewczynek z rocznika 2010 i młodszych (HS25, 1 kilometr biegu) złoty medal zarówno w skokach narciarskich jak i kombinacji norweskiej zdobyła Zuzanna Truchan. Dwa medale zawisły również na szyi Emilii Antosz.

Skoki narciarskie: 

1 Miejsce Zuzanna Truchan

2 Miejsce Emilia Antosz

Kombinacja norweska: 

1 Miejsce Zuzanna Truchan

3 miejsce Emilia Antosz

Chłopcy z rocznika 2012 i młodsi rywalizowali na skoczni HS25 i kilometrowej trasie biegu do kombinacji norweskiej. Dwa medale zdobył Antoni Kidoń, który był najlepszy w skokach i trzeci w kombinacji. Znakomicie na trasie biegu spisał się Oskar Rączka, meldując się na mecie jako drugi.

Skoki narciarskie: 

1 Miejsce Antoni Kidoń, 

5 Oskar Rączka, 10 Mateusz Urbaś, 12 Jakub Kaczmarczyk, 15 Antoni Budziński, 19 Bronisław Kidoń - najlepszy w roczniku 2014

Kombinacja norweska: 

2 Miejsce. Oskar Rączka 

3 Miejsce Antoni Kidoń, 

4 Miejsce Mateusz Urbaś

Dwa medale zdobył również Bartłomiej Czech. Na większym obiekcie HS40 nie miał sobie równych, natomiast w kombinacji norweskiej (bieg na 2 kilometry) stanął na drugim stopniu podium.

Skoki narciarskie: 

1 Miejsce Bartłomiej Czech 

11 Daniel Rączka

Kombinacja norweska: 

2 Miejsce Bartłomiej Czech

BGK
LASY Państwowe
Blach-Bud Jozef Zborowski
Fundacja Lotto im. Heleny Konopackiej
TVP sport
TVP 3 KRAKÓW
Skoki Polska
Goral info
MJak
gmina
NKP Nowy Targ
SN PTT 1907
Ministerstwo
NA SKRÓTY
DYSCYPLINY
NASZ ADRES
  • Klub Sportowy Chochołów
  • Chochołów 184b
  • 31-513 Chochołów
KONTAKT