Projekt na medal
, 13 Marzec 2022

Biegacze w czołowej 15 !

Dobre starty zawodników KS Chochołów w Mistrzostwach Polski Młodzików i UKS-ów.
Cztery miejsca w czołowej "15" to efekt startów zawodników Klubu Sportowego KS Chochołów w Mistrzostwach Polski Młodzików w biegach narciarskich.
W sobotę na dystansie 3 kilometrów stylem klasycznym 11 miejsce zajęła Zuzanna Pabin. Na szesnastej pozycji uplasowała się Dorota Pająk, natomiast osiemnasty był Kazimierz Gąsienica.
W niedzielę wyniki były jeszcze lepsze. Kazimierz Gąsienica zajął 15 miejsce na dystansie 5 kilometrów stylem dowolnym, natomiast wśród młodziczek Dorota Pająk była 9, a Zuzanna Pabin uplasowała się na 12 pozycji.
Na Kubalonce rozegrano także Mistrzostwa Polski UKS-ów. W biegu stylem klasycznym dziewczynek Maria Fatla była 25, Aleksandra Bobak 44, natomiast Alicja Bartyzoł 72. Wśród chłopców na 15 pozycji do mety dobiegł Tomasz Mulica.
Niedziela i w tym przypadku była dniem lepszych rezultatów. W zmaganiach chłopców na 2,5 kilometra stylem dowolnym na 13 pozycji do mety dobiegł Tomasz Mulica. Na tym samym dystansie wśród dziewczynek 10 była Maria Fatla.
Na szesnastej pozycji znalazła się Aleksandra Bobak, natomiast 64 była Alicja Bartyzoł.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!